HAKKIMIZDA

Bizler, içindeki üretme şevkini en üst seviyede ortaya çıkarmak isteyen ve bu konuda bizlere ilham olan şeyleri el emeğimizle yoğurarak yeni değerler üreten girişimcileriz. Bu değerleri daha fazla kitlelere ulaştırmak amacıyla kendi markamız TY Design’ı 2021 yılı başlarında kurduk ve o tarihten itibaren sürekli olarak yeni şeyler düşünmekte, tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler ile ürettiğimiz aksesuarlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Farklı bir frekansa sahip tasarım anlayışımızla ürettiğimiz aksesuarlarımız gerek klasik gerek yenilikçi gerekse marjinal havasıyla sizlerin çeşitli zevklerinize hitap ediyor. Yaptığımız işte en önem verdiğimiz şey olan kalite ve özgünlük, üretim anlayışımızı şekillendiriyor, her daim eşsiz şeyler yapabilmemize sebebiyet veriyor.

Kalıcı ve el emeği ile üretilmiş olması sebebiyle çok değerli ve eşsiz bir hediye arayanlar için sunduğumuz muhteşem seçenekler, en sıradan anlarınızı dahi unutulmaz hatıralara dönüştürecektir. Ürünlerimiz, kullandığımız onix, hematit, akik, sedef, mercan vs. gerçek doğal taşlar, altın kaplama malzemeler, gerçek inci gibi yüksek kaliteli materyaller ile üretildiği için harika görünüşlerinin yanı sıra uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Orijinal tasarımlara imza atıyor oluşumuzun yanı sıra sizlerin özel istekleri doğrultusunda da çalışmalar yapabilir, üretmiş olduğumuz ürünün sizin imzanızı taşıyor olmasını da sağlayabiliriz.

Sorularınız, görüşleriniz, duygu ve düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bunları bizimle paylaşmak, daha geniş ürün yelpazemize göz atmak veya sipariş vermek için instagram adresimiz ve e-posta üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İnstagram: @designsof_ty

E-Mail: designofty@gmail.com

ABOUT US

We are entrepreneurs who want to reveal their production enthusiasm at the highest level and produce new values ​​by kneading by our manual labor the things that inspire us in this regard. In order to bring these values ​​to more masses, we established our own brand TY Design in early 2021 and since then we have been constantly thinking, designing and producing new things. We bring you the accessories we produce with the quality materials we use.

Our accessories, which we produce with our understanding of design with a different frequency, appeal to your various tastes with both classic and marginal air. Quality and originality, which is the most important thing in our work, shapes our understanding of production and causes us to do unique things at all times.

The magnificent options we offer for those who are looking for a very valuable and unique gift, as they are permanent and handcrafted, will turn even the most ordinary moments into unforgettable memories. Since our products are produced with high quality materials such as onix, hematite, agate, mother-of-pearl, coral, gold plated materials, they are long lasting and durable as well as their wonderful appearance.

In addition to our signature on original designs, we can also work according to your special requests and ensure that the product we produce bears your signature

Your questions, opinions, feelings and thoughts are important to us. You can reach us via our Instagram address and e-mail to share them with us, browse our wider product range or place an order.

Instagram: @designsof_ty

E-Mail: designofty@gmail.com